15 czerwca 2013 | By: Kiyoshii

Contest

Hej! I nadszedł dzień, w którym konkurs czas zacząć. Zasady są proste. Każdy uczestnik musi wykonać kreację z okazji odrodzenia/odnowienia naszego bloga. Może to być strój jak na galę, dyskotekę czy też skromną imprezę wśród znajomych. Pole do popisu macie naprawdę ogromne, jednak nie jest to jedyny warunek, który należy spełnić.

By konkurs się odbył musimy mieć 25-30 uczestników, toteż każdy kto się zgłosi musi polecić nasz konkurs gdziekolwiek. Na swoim blogu, na Fs, znajomemu. Jednakże nie myślcie, że uda Wam się ominąć ten warunek. Wszystko dokładnie sprawdzę.

Następnie, musisz być obserwatorem Charming-Fs oraz polubić oficjalną stronę FashionStyle na facebook'u. Jeśli nie masz konta na tym serwisie, poinformuj mnie o tym.

Nie chcę sytuacji, w której zgłaszacie się i następnie ja przez tydzień nieustannie przypominam Wam o oddaniu pracy, dlatego od razu po zgłoszeniu wysyłacie stylizacje na mojego maila: nataaan@wp.pl Czekam na Wasze kreacje do 22 czerwca.

To tyle jeśli chodzi o zasady. Przejdźmy do przyjemniejszej sprawy, a mianowicie do nagród. Do dyspozycji mam 400 Glamsów. Nagrodzę nimi tylko jedną, najlepszą moim zdaniem kreację. Dodatkowo mogę dorzucić reklamę czego chcecie na blogu, ale z przygotowanym przez Was bannerem. Mam nadzieję, że potraktujecie to przede wszystkim jako dobrą zabawę, a rywalizacja będzie jedynie motywacją do świetnego działania. Pokażcie mi na co Was stać! :)

Uczestnicy:
1. millanson
2. Lonelie
3. CrystalsJoy
4. Opera23
5. Titsy
6. Archeey
7. levers
8. Elanor
...

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

O, super, już wszystko spełniam i wyślę stylizację. ^^

CrystalsJoy pisze...

Pomysł świetny. Zachęcam do brania udziału. :)

Prześlij komentarz

Pokaż, że nie jesteś gorszy i zachowaj się jak należy. Nie wyzywaj redaktorek ani czytelników, nie używaj wulgaryzmów, a jakąkolwiek krytykę wyraź w sposób konstruktywny.