13 czerwca 2013 | By: Kiyoshii

"Rock with me"

Hej. Póki co, blog świeci pustkami. Brakuje tu Waszych komentarzy. Widzę, że niechętnie chcecie uczestniczyć w życiu bloga. Jednakże mam nadzieję, że po konkursie wszystko się zmieni i będziecie tu ochoczo zaglądać. :) Cóż na chwilę obecną mogę Wam zdradzić w kwestii konkursu? Najlepszą stylizację nagrodzę Glamsami, lecz ich ilość pozostanie tajemnicą do dnia rozpoczęcia. Więcej informacji wyczytacie już w sobotę.

Dodatkowo, nie chciałabym żeby nasze notki stanowiły tylko co, to stworzyłyśmy lub znalazłyśmy my. Toteż pragnę zachęcić Was do wysyłania swoich stylizacji do oceny na blogowego maila: Charming-Fs@wp.pl

W dzisiejszej notce po raz kolejny chciałabym Wam pokazać kreację. Inspiracją było pewne ciekawe połączenie, które ostatecznie nie znalazło wielkiego odzwierciedlenia w moim stroju.

(makijaż - OB; bransoletka, futerko, tunele - Daybreaker; spodnie, torba, buty, koszulka - Bitemarks; pierścionek - Pearl; tatuaż - Avis)
Twarz oraz makijaż są pełne dziewczęcego uroku. Główny ośrodek stylizacji stanowią dżinsy. Wciągnięta w nie bluzka oraz zarzucone na ramiona modelki futerko, świetnie komponują się w bucikami. Całość wykańcza torba.

Jak Wam się podoba kreacja? :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Pokaż, że nie jesteś gorszy i zachowaj się jak należy. Nie wyzywaj redaktorek ani czytelników, nie używaj wulgaryzmów, a jakąkolwiek krytykę wyraź w sposób konstruktywny.